Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego za nami, ale świętować dopiero zamierzamy. „Poznaj region z przewodnikiem” – coroczna akcja towarzysząca temu wyjątkowemu dniu, w tym roku odbędzie się w dniach 10-11 kwietnia, oczywiście z zachowaniem wszelkich obowiązujących norm i wytycznych związanych ze stanem epidemiologicznym.

„Poznaj region z przewodnikiem” to przedsięwzięcie polegające na przygotowaniu dla mieszkańców regionu atrakcyjnej oferty spędzania wolnego czasu poprzez zwiedzanie z przewodnikiem ciekawych zakątków Kujaw i Pomorza. Największym zainteresowaniem cieszą się miejsca na co dzień niedostępne dla zwiedzających, które wyjątkowo otwierane są na czas akcji. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny, bądź za symboliczną złotówkę.

Współorganizatorami akcji corocznie są: środowisko przewodnickie, samorządy, stowarzyszenia, instytucje muzealne, kulturalno-edukacyjne, uczelnie, parki krajobrazowe, firmy, zakłady produkcyjne  i Urząd Marszałkowski.

Zachęcamy do zgłaszania propozycji wydarzeń. Zapisy na wydarzenia odbywać się będą za pomocą formularza rejestracyjnego, na specjalnej stronie internetowej: www.rejestracja.kujawsko-pomorskie.pl

W tym roku na wszystkie zgłoszone wydarzenia, w tym  indywidualne zwiedzania, wymagana będzie rejestracja.

Organizatorzy zapewniają:

  • promocję w mediach społecznościowych, stronie internetowej akcji województwa,
  • możliwość wykorzystania logo akcji, banerów internetowych do jej promocji oraz wydarzenia Organizatora na własnych stronach internetowych i w mediach społecznościowych,
  • worki promocyjne dla zapisanego uczestnika (maks. ilość worków jaką dysponujemy – 3000 szt.),
  • pamiątkową przypinkę dla przewodnika.

 

Propozycje wydarzeń wraz z potrzebnymi załącznikami należy przesłać do dnia 13 marca  2021 r. na adres mailowy: a.komorowska@kujawsko-pomorskie.pl:

  • uzupełniony formularz w wersji Word (do edycji) wraz ze zdjęciem obiektu/zakładu zwiedzania do celów promocyjnych, logo Organizatora w oddzielnym pliku oraz odrębnym regulaminem wydarzenia,
  • zaakceptowany i podpisany skan Zasad uczestnictwa dla Organizatorów,
  • zgody na publikację i przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb organizacyjnych akcji. Dotyczy osób prywatnych, których dane będą publikowane na stronie rejestracji do kontaktu z uczestnikami i mediami (jeśli nie  są pracownikami Organizatora i do kontaktu używają danych prywatnych).

Formularz zgłoszeniowy – „Poznaj region z przewodnikiem” 2021

Zasady uczestnictwa w akcji „Poznaj region z przewodnikiem” dla Organizatorów

Informacja w związku z przetwarzaniem danych osobowych osoby, której dane dotyczą

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych udzielana przez osobę, której dane dotyczą

 

Kontakt do organizatora:

Agnieszka Komorowska
Biuro ds. Rozwoju Turystyki
Wydział Turystyki
Departament Sportu i Turystyki
Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu
tel. 56 62 18 423, tel. kom. 883326602