Po raz szósty w ramach wojewódzkich obchodów Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego (międzynarodowe święto przypada w lutym) organizujemy akcję „Poznaj region z przewodnikiem”, która w tym roku odbędzie się w dniach 29.02-1.03.2019 r.

Akcja polega na przygotowaniu dla mieszkańców regionu atrakcyjnej oferty spędzenia wolnego czasu poprzez zwiedzanie z przewodnikiem ciekawych zakątków Kujaw i Pomorza.  Największym zainteresowaniem cieszą się miejsca na co dzień niedostępne dla zwiedzających, a w tych dniach otwarte na naszą prośbę.

Współorganizatorami akcji corocznie są: środowisko przewodnickie, samorządy, stowarzyszenia,  instytucje muzealne, kulturalno-edukacyjne, parki krajobrazowe  i Urząd Marszałkowski. W ubiegłym roku w akcję włączyły się również przedsiębiorstwa produkcyjne takie jak PGE Toruń S.A. i Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o.

Chcemy poszerzyć akcję o oferty zwiedzania kolejnych firm. Jeśli na Państwa obszarze działalności znajdują się zakłady produkcyjne z możliwością  zwiedzania hal lub innych atrakcyjnych obiektów dla turystów  bardzo prosimy o kontakt do osób odpowiedzialnych za komunikację, promocję w firmie czy działania edukacyjne.

Zapisy na nadesłane przez Państwa zgłoszenia  będą odbywać się,  jak w poprzednim roku, za pomocą formularza rejestracyjnego na specjalnie przygotowanej stronie internetowej: www.rejestracja.kujawsko-pomorskie.pl

Zapewniamy:

  • promocję w mediach społecznościowych, stronie  internetowej do rejestracji  i  stronie województwa (z możliwością wykorzystania  logo, banerów internetowych akcji do jej promocji  oraz wydarzenia Organizatora na własnych stronach i mediach społecznościowych)
  • worki promocyjne dla zapisanego uczestnika (maks. ilość toreb jaką dysponujemy – 4000 szt.)

Poniżej załączamy formularz zgłoszeniowy wraz z zasadami uczestnictwa w akcji dla Organizatorów oraz zgodę na  przetwarzanie danych osobowych.

Prosimy o przesłanie do dnia 20 stycznia 2020 r. na adres mailowy: a.komorowska@kujawsko-pomorskie.pl:

  • uzupełnionego formularza w wersji Word (do edycji) wraz ze zdjęciem obiektu/zakładu zwiedzania do celów promocyjnych w oddzielnym pliku,
  • akceptacji zasad uczestnictwa lub ewentualnych uwag,
  • zgód na publikację i przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb organizacyjnych akcji. Dotyczy  osób prywatnych, których dane będą publikowane na stronie rejestracji do kontaktu z uczestnikami i mediami (jeśli nie  są pracownikami instytucji, samorządów).

Dokładne i szczegółowe  informacje zawarte w formularzu są niezbędne do promocji przedsięwzięcia.

Prosimy również o współpracę z mediami, a także umożliwienie w trakcie wydarzenia przeprowadzenie wywiadu lub wykonanie zdjęć przez naszych fotografów oraz przez media lokalne.

wzór informacji dla osoby, której dane dotyczą
wzór zgody osoby której dane dotyczą
formularz zgłoszeniowy
Zasady uczestnictwa w akcji – organizatorzy