Tylko ktoś, kto naprawdę kocha Bory Tucholskie mógł zrobić taaaaaki film!!!

Wybieramy najlepszych YouTuberów! Ruszyło głosowanie w VI Turystycznych Mistrzostwach Vlogerów. Nasz region reprezentuje Marek Lewandowski z Ekwipunek dźwigany codziennie, który liczy na nasze wsparcie i pomoc.

Zobacz filmy konkursowe o Borach Tucholskich: „Bory – moje love story” i „Zielona Kraina Szczęścia” – to prawdziwa opowieść o Borach Tucholskich widzianych oczami i „sercem” człowieka, który nie musi się obawiać Borowej Ciotki, który wie, gdzie cumują torfowe wyspy i poznał tajemnicę ciszy po borowiacku.

Głosowanie na najlepszego uczestnika Mistrzostw polega na wyborze reprezentanta danego regionu (oczywiście głosujemy na Ekwipunek dźwigany codziennie 🙂), a następnie weryfikacji oddanego głosu poprzez kliknięciu w link, którzy biorący udział w zabawie otrzymają w mailu przesłanym na adres podany w formularzu.

Głos na wybranego kandydata można oddać na stronie https://mistrzostwablogerow.polska.travel/  nie częściej niż raz na 24 godziny (zdublowane głosy będą usuwane), do 18 czerwca br., do godz. 20:00.

 

Marek Lewandowski – Ekwipunek dźwigany codziennie o sobie:

Mam na imię Marek, od 9 lat prowadzę kanał YT o nazwie „Ekwipunek Dźwigany Codziennie”, który jest zwieńczeniem ponad 30 lat moich przygód związanych z aktywną turystyką pieszą, później bushcraftem, survivalem oraz pasjami pokrewnymi.

Od początku działalności moim głównym celem jest dzielenie się z innymi tym, co w przebywaniu w środowisku naturalnym podoba mi się najbardziej oraz inspirowanie ludzi do rozpoczęcia własnej przygody, lub odkurzenia starej miłości do wędrowania, śpiewu ptaków nad głową, obserwowania wschodów i zachodów słońca czy pożółkłych książek Marka Twaina.

Jest to inspirujące również dla mnie, dzięki temu poznałem mnóstwo wspaniałych ludzi oraz odwiedziłem niezliczoną ilość cudownych, często niedocenianych miejsc – które nierzadko okazują się być na wyciągnięcie ręki. Społeczność związana z EDC, przekonanie o wartościach płynących z tej formy aktywności (od relaksu, przez poprawę zdrowia po budowanie relacji czy pomoc w wychowaniu dzieci), oraz potrzeba poczucia wolności wędrowania z „domem na grzbiecie” zaowocowała choćby współtworzeniem od podstaw programu biwakowania w lasach państwowych „Zanocuj w lesie” – z którego jestem dumny, choć mam nadzieję, że nie jest to koniec historii.

Obserwuj na:

IG https://www.instagram.com/edc_bushcraft_polska/

FB https://www.facebook.com/ekwipunek

 

Głosowanie co 24 godziny jest ważne, ale liczą się również statystyki reakcji, czyli obejrzenia, polubienia i udostępniania opublikowanych materiałów.

Filmy konkursowe: