Czwarta edycja akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, realizowanej przez Polską Organizację Turystyczną pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki zbliża się wielkimi krokami. Wiosenny weekend turystycznych zniżek zaplanowano na 9-11 marca 2018 r.

Założeniem akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” jest stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, które będą oferowane w wybrany weekend na terenie całego kraju. Ma ona na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenia rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym.

W edycji jesiennej, która odbyła się w dniach 6-8 października 2017 r., udział wzięło przeszło 560 podmiotów, a z ich oferty skorzystało ok. 110 000 Polaków.

Jak podkreśla Prezes POT – „naszą ambicją jest utrwalenie w świadomości polskich turystów możliwości spędzenia aktywnego weekendu z całą rodziną za rozsądną cenę”.

Polska Organizacja Turystyczna zaprasza zatem hotelarzy, restauratorów, właścicieli wellnes&spa, zarządców i właścicieli teatrów, gestorów wszelkich atrakcji turystycznych i innych przedsiębiorców do przyłączenia się do ogólnopolskiej akcji zniżkowej.

Regulamin oraz instruktaż zgłaszania ofert znajduje się na specjalnie dedykowanej stronie: www.polskazobaczwiecej.pl

Zgłoszenia przyjmowane są do 13 lutego 2018 r.

<<<Narzędzia wykorzystywane do promocji Akcji>>>