Wielkopolska Organizacja Turystyczna zaprasza 23 września (NOVOTEL pl. Andersa 1, Poznań) na konferencję branżową TURYSTA! W tym roku tematem przewodnim będzie turystyka wiejska i agroturystyka. Nie zabraknie jednak miejsca na inne aspekty turystyki, np:

  • Czego oczekuje współczesny turysta?
  • Jak zostać zauważonym w sieci?
  • Czy mój obiekt jest dostępny dla osób z niepełnosprawnościami?
  • Jak wykreować markę miejsca?
  • W jaki sposób wydłużyć sezon turystyczny?

Do udziału zaproszeni są wszyscy profesjonaliści branży turystycznej oraz osoby pracujące w sektorze agroturystyki i turystyki wiejskiej.

Konferencja Turysta 2021 to spotkanie osób, dla których turystyka to nie tylko pasja, ale też sposób na biznes lub na rozwój swojego miasta i regionu. W serii krótkich, nasyconych treścią wystąpień postaramy się pomóc lepiej zrozumieć współczesnego turystę, poznać jego oczekiwania i najlepsze kanały dotarcia do niego.

Prelegenci:

Kuba Porada – Gość specjalny

Aleksandra Klonowska-Szałek – Slowhop

Joanna Ochniak – Szef kuchni, juror międzynarodowych konkursów kulinarnych

Piotr Kasperczak – TravelCamp, TravelMarketing.pl

Magdalena Florek – Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Paulina Fedko – Chata Miłkowska

Hubert Gonera – Landbrand

 

Jak się zapisać?

W tym roku udział w konferencji TURYSTA 2021 jest bezpłatny. Niezbędna jest jednak rejestracja swojego udziału w wydarzeniu, której można dokonać wyłącznie poprzez platformę rezerwacyjną Evenea: https://app.evenea.pl/event/turysta2021/

Aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom oraz pozostać w zgodzie z obowiązującymi regulacjami przygotowano dwa rodzaje biletów:

  • Bilet normalny – wyłącznie dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19 (100 miejsc)
  • Bilet imienny dla osób, które otrzymały indywidualne zaproszenie do udziału w konferencji (co obejmuje m.in. uczestników realizowanego projektu czy prelegentów)

Wejście na salę będzie możliwe jedynie dla posiadaczy biletu generowanego przez platformę rezerwacyjną, należy zatem mieć go przy sobie w postaci wydruku lub pliku zapisanego na smartfonie. Osoby, które otrzymały bilet dla osób zaszczepionych będą ponadto proszone o przedstawienie wraz z biletem dokumentu potwierdzającego otrzymanie pełnej dawki szczepionki, dopuszczonej do użytku na terenie Unii Europejskiej.

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014- 2020-Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej ,,Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020