W ramach wojewódzkich obchodów Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego zapraszamy do udziału w kolejnej edycji akcji „Poznaj swój region z przewodnikiem”, która odbędzie się w dniach 2-3.03.2019 r. Organizatorem akcji jest Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Akcja polega na przygotowaniu dla mieszkańców regionu atrakcyjnej oferty spędzenia wolnego czasu poprzez zwiedzanie z przewodnikiem ciekawych zakątków Kujaw i Pomorza.  Największym zainteresowaniem cieszą się miejsca na co dzień niedostępne dla zwiedzających, a w tych dniach otwarte na naszą prośbę.

Współorganizatorami akcji corocznie są: środowisko przewodnickie, instytucje muzealne, kulturalno-edukacyjne, parki krajobrazowe i Urząd Marszałkowski. W ubiegłym roku w akcję włączyły się również samorządy.

Wspólna akcja organizowana jest od 2015 r. i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców województwa i turystów spoza regionu. W 2018 r. wzięło w niej udział ponad 2000 uczestników.

Serdecznie Państwa zapraszamy do wzięcia  udziału w akcji. Prosimy o zgłaszanie propozycji bezpłatnych spacerów, prelekcji, zwiedzania i innych  aktywności. Szczególnie zależy nam na zwiedzaniu z przewodnikiem, który podzieli się wiedzą z uczestnikami zwiedzania.

Jeśli z różnych względów nie jest możliwe bezpłatne zwiedzanie danej instytucji, wystawy – prosimy o udostępnienie zwiedzania za symboliczną złotówkę.

Zapisy na nadesłane przez Państwa oferty będą odbywać się za pomocą formularza rejestracyjnego na specjalnie przygotowanej stronie internetowej: www.rejestracja.kujawsko-pomorskie.pl

Organizatorzy zapewniają:

  • promocję w mediach społecznościowych, stronie  internetowej do rejestracji  i  stronie województwa,
  • torbę promocyjną dla każdego uczestnika (maks. 3000 szt.).

Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy wraz z zasadami uczestnictwa w akcji dla organizatorów oraz zgodę na  przetwarzanie danych osobowych.

Prosimy o przesłanie do dnia 14 stycznia 2019 r. na adres mailowy: a.komorowska@kujawsko-pomorskie.pl:

  • uzupełnionego formularza w wersji Word (do edycji) wraz ze zdjęciem z trasy zwiedzania do celów promocyjnych (każde wydarzenie powinno być wpisane na osobnym formularzu, a przesyłane zdjęcia w oddzielnych plikach – proszę nie wklejać  zdjęć do formularza),
  • akceptacji zasad uczestnictwa lub ewentualnych uwag,
  • zgód na publikację i przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb organizacyjnych akcji. Dotyczy  osób, których dane będą publikowane na stronie rejestracji do kontaktu z uczestnikami i mediami.

Dokładne i szczegółowe  informacje zawarte w formularzu są niezbędne do promocji przedsięwzięcia.

Załączniki:
Zasady uczestnictwa w akcji dla Organizatorów „POZNAJ SWÓJ REGION Z PRZEWODNIKIEM”
Formularz zgłoszeniowy wydarzenia
INFORMACJA w związku z przetwarzaniem danych osobowych osoby, której dane dotyczą
ZGODA na przetwarzanie danych osobowych udzielana przez osobę, której dane dotyczą