Kujawsko-Pomorskie Konstelacje dobrych miejsc lubią Free Time Festiwal, a Festiwal docenia Konstelacje! Trzeci rok z rzędu wracamy z Gdańska z nagrodą! Tym razem Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna otrzymała wyróżnienie w konkursie O MEDAL MERCURIUS GEDANENSIS w kategorii Kampania promocyjna za „Paszport Turystyczny”. To wielka radość i niezwykła motywacja do kolejnych działań.

Siła i skuteczność Free Time Festiwal`u to połączenie 8 stref tamatycznych: Turystyka, Bike Festival, Sport i aktywny styl życia, Kajak Expo i sporty wodne, Kultura i nauka, Świat dziecka, Strefa spotkań i Wyspa wrażeń. Festiwal to bank pomysłów dla turystów i podróżników, miłośników wrażeń i emocji, rodzin z dziećmi, dla ludzi aktywnych, poszukujących nietypowych atrakcji, kreatywnych i ciekawych świata, nielubiących się nudzić i preferujących nowoczesny, zdrowy styl życia.

Wśród wystawców zgromadzonych w hali AMBEREXPO nie zabrakło Kujawsko-Pomorskich Konstelacji dobrych miejsc reprezentowanych przez Grudziądz, Ciechocinek i Powiat Świecki. Wspólnymi siłami promowaliśmy region i zapraszaliśmy mieszkańców Trójmiasta w nasze strony.