Trwa regionalny etap konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej 2019. W naszej branży są różne konkursy ale Certyfikat POT to prawdziwy turystyczny Oscar! W etapie ogólnopolskim zmierzą się najlepsze atrakcje w Polsce. Każde z województw, jak co roku, przedstawi 3 silnych kandydatów do tej prestiżowej nagrody.

Gorąco zachęcamy do głosowania na regionalnego kandydata Internautów. Każdy z nas z pewnością ma swoje szlaki, zakątki i atrakcje, swoje Konstelacje dobrych miejsc, do których chętnie powraca. Dzięki konkursowi może wyrazić swój sentyment do ulubionego miejsca i uznanie dla jego gospodarzy.

Głosujmy i zachęcajmy do głosowania!

Do tegorocznej edycji zgłosiło się 15 kandydatów z całego województwa. O tym, kto będzie reprezentować Kujawsko-Pomorskie Konstelacje dobrych miejsc w etapie ogólnopolskim zadecyduje Kapituła powołana przez K-POT oraz Internauci. Użytkownicy sieci w internetowym głosowaniu wybiorą jeden produkt z regionu. Dwóch pozostałych wskaże Kapituła.

Głos na swojego kandydata oddać można na profilu FB: https://www.facebook.com/konstelacjedobrychmiejsc, gdzie trwa nasz plebiscyt. Głosujemy do 6 września do godz. 12:00.
Produkt, który uzyska najwięcej „lajków” przejdzie do etapu ogólnopolskiego.

Produkt Turystyczny z Certyfikatem POT dla turystów oznacza rekomendację Regionalnej Organizacji Turystycznej oraz Polskiej Organizacji Turystycznej, czyli gwarancję usług na najwyższym poziomie. Celem Konkursu jest bowiem podnoszenie jakości i konkurencyjności oferty turystycznej poprzez kreowanie produktów, które wyróżniają się atrakcyjnością, są nowatorskie, przyjazne turystom i dają wiele możliwości spędzenia wolnego czasu.