Brakuje nam dobrych wiadomości, tym bardziej cieszy fakt, że oto w fatalnym dla turystyki roku 2020, udało się nam zrobić coś naprawdę dobrego!

Aplikacja “Konstelacje dobrych miejsc – Paszport Turystyczny” jest nominowana w konkursie “Mobile Trends Awards” (MTA). To najbardziej prestiżowe wyróżnienie branży mobilnej. Konkurujący zarówno o samą nominację, jak i o zwycięstwo, kandydaci, oceniani są za perfekcję, dostosowanie się do potrzeb użytkowników, innowacyjność oraz rozpoznawalność.

Aplikacja K-POT 2020 – “Paszport do Natury” – prowadziła do mało znanych zakątków, ujmujących pięknem przyrody, dających wytchnienie, odosobnionych, zapewniających zwiedzającym komfort i bezpieczeństwo w pandemii. Przede wszystkim zaś pozwalała odkryć fascynujące zakaMARKI Kujawsko-Pomorskich Konstelacji dobrych miejsc.

Serdecznie dziękujemy Zespołowi firmy Amistad, która wykonała dla nas nominowaną do MTA aplikację, rozpoczynając tym samym współpracę z K-POT również przy kolejnej, jubileuszowej edycji Paszportu Turystycznego’ 2021.

 

Nominacja to ogromne wyróżnienie, ale nawet silna konkurencja nie zniechęca nas do walki o nagrodę Mobile Trends Awards 2020.

Możecie nam pomóc! Do 18 lutego trwa głosowanie Internautów. Mamy nadzieję, że nam nie odmówicie 🙂

https://www.mobiletrendsawards.pl/

Kategoria: SPORT I REKREACJA

 

Statuetki Mobile Trends Awards przyznawane są przez Kapitułę Konkursową, w której skład wchodzą eksperci od lat związani z branżą mobile. Rygorystycznie oceniają zgłoszenia, identyfikując słabe oraz mocne strony projektów. Tylko najlepsze aplikacje oraz kampanie mają szansę na nominację.