Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie, we współpracy z Kujawsko-Pomorską Organizacją Turystyczną, Lokalną Grupą Działania Pałuki – Wspólna Sprawa oraz Lokalną Organizacją Turystyczną PAŁUKI, zapraszają do udziału w konkursie AGRO-wczasy, w ramach którego zostaną wyłonione najlepsze: obiekty noclegowe, usługi turystyki wiejskiej i obiekty oferujące atrakcyjną kuchnię regionalną.

Mając na uwadze zmieniające się trendy turystyczne, w tym roku można zgłaszać do konkursu nie tylko obiekty, ale też usługi świadczone w ramach turystyki wiejskiej. W związku z powyższym zapraszamy do uczestnictwa właścicieli obiektów noclegowych i gastronomicznych, położonych na terenach wiejskich, ale też osoby świadczące usługi bazujące na zasobach wsi – taką usługą mogą być np. warsztaty z dzikiej kuchni, nocne obserwacje nieba albo wesele na borowiacką, kociewską lub inną regionalną nutę.

Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne, przy czym równie cennym jest dołączenie do zaszczytnego grona laureatów konkursu AGRO-wczasy, organizowanego od 2010 roku (wcześniej jako konkurs „Zielone Lato” – od 1993 roku).

Zgłoszenia można dokonać w jednej z trzech kategorii:

  • AGRO-pobyty,
  • AGRO-atrakcje,
  • AGRO-kuchnia.

Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie konkursu AGRO-wczasy 2023.

Formularze zgłoszeniowe:

Na zgłoszenia czekamy do 14 lipca br. (liczy się data wpływu do siedziby organizatora – KPODR w Minikowie).

Osoba do kontaktu:
Aleksandra Hapka
Tel. 693-301-527
e-mail: aleksandra.hapka@kpodr.pl

Konkurs jest częścią operacji „IX Kujawsko-Pomorskie Forum Turystyki Wiejskiej – Region na talerzu”, realizowanej w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020, plan operacyjny na lata 2022-2023.