Dwudziestu turystycznych agentów z USA odwiedzi Kujawsko-Pomorskie Konstelacje dobrych miejsc. Wizyta w naszym województwie (8-10.11) poprzedza udział gości w European Travel Agent Forum
w Poznaniu. Zgodnie z życzeniem touroperatorów poznają naszą ofertę uzdrowiskową, w tym usługi SPA, zwiedzą Toruń i turystyczne ikony miasta: Dom Kopernika i Muzeum Toruńskiego Piernika. Zobaczą Bydgoszcz i główne atrakcje Szlaku TeH2O – Exploseum, Wyspę Młyńską, Muzeum Mydła i Historii Brudu. Podczas powitalnej kolacji w Warzelni Soli w Ciechocinku poznają nasz eksportowy produkt kulinarny – gęsinę, a na pożegnanie, w Pałacu w Runowie Krajeńskim odkryją polskie tradycje szlacheckie.

To kolejna wizyta, której program został zbudowany w oparciu o ścisłą współpracę branży turystycznej reprezentującej Kujawsko-Pomorskie Konstelacje dobrych miejsc. K-POT koordynuje działania związane z pobytem gości: zapewnieniem profesjonalnej opieki, komfortowego transportu, zwiedzania, noclegów i regionalnych posiłków. Członkowie Stowarzyszenia współtworzą program, partycypując w kosztach pobytu. Dzięki temu idea Konstelacji realizuje się w praktyce… bo przecież wszyscy tworzymy Konstelacje dobrych miejsc!