„Kujawsko-Pomorskie Konstelacje dobrych miejsc” lubią targi turystyczne. Nie tylko za spotkania z turystami i kolegami z branży. Miło jest być docenionym. Podczas Targów Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR w Łodzi (17-19 marca) zostaliśmy nagrodzeni w kategorii „Najciekawszy materiał promocyjny” za zestaw materiałów promocyjnych „Konstelacje dobrych miejsc”.

 


Jury oceniło nasz folder „Konstelacji”, publikację z okazji 10-lecia K-POT, ulotkę przygotowaną we współpracy z Portem Lotniczym dla biur polonijnych w Rzymie oraz Paszport Turystyczny 2016. Na równi z Kujawsko-Pomorską Organizacją Turystyczną wyróżniono materiały promocyjne Green Velo oraz Śląskiej Organizacji Turystycznej.

Na stoisku „Konstelacji”, w gronie gwiazd reprezentujących kujawsko-pomorskie w Łodzi, tj.: Bydgoszczy, Grudziądza, Ciechocinka, Włocławka i Pałuk znów zapanowała radość. Przypomnijmy, że to kolejne trofeum dla „Konstelacji” – po Targach Tour Salon w Poznaniu 2015 oraz Free Time Festiwal w Gdańsku 2016. Dobra passa trwa!